Novosti Archives - Univerzitet Metropolitan

Konkurs za 10. Metropolitan Fashion Day – Past2Future Fashion

utorak, jul 9, 2024|

• Permalink Gallery

Nova saradnja Univerziteta Metropolitan sa Univerzitetom Sveti Kirilo i Metodije u Skoplju u okviru projekta Erasmus+Moblinosti

ponedeljak, jul 8, 2024|

Univerzitet Metropolitan u poseti Inkubatorima u Sloveniji

sreda, jul 3, 2024|

jun 2024

Novi studijski Program Engleski jezik u biznisu, na Univerzitetu Metropolitan

utorak, jun 25, 2024|

• Permalink Gallery

MET TALKS / održano predavanje „ Uloga digitalnih tehnologija u održivom razvoju turizma“

sreda, jun 19, 2024|

• Permalink Gallery

Artists Anonymous fueled and powered by Univerzitet Metropolitan na Festivalu pasa svih rasa podržao ugrožene životinje

utorak, jun 18, 2024|

• Permalink Gallery

Profesori i studenti Fakulteta digitalnih umetnosti na festivalu Animafest Zagreb 2024.

ponedeljak, jun 17, 2024|

Profesorka Tamara Vučenović nagrađena na sedmoj manifestaciji TOP100CIO

ponedeljak, jun 17, 2024|

Uspešno održan Meet Fashion @ MET – Dan otvorenih vrata Modnog dizajna

Održan MET Alumni Talks na Univerzitetu Metropolitan u Nišu

• Permalink Gallery

MET TALKS / održano predavanje „Integrisani internet nastup sa SEO procesom kao osnovom“

ponedeljak, jun 10, 2024|

MET TALKS / održano predavanje „ Falsifikovanje novca“

• Permalink Gallery

Univerzitet Metropolitan na međunarodnom BIP staff week-u u Mariboru u sklopu projekta Mobilnosti

četvrtak, jun 6, 2024|

• Permalink Gallery

MET TALKS / održano predavanje „Od pažljivog slušanja do razumevanja potreba ciljne grupe klijenata“

sreda, jun 5, 2024|

maj 2024

MET studenti na prestižnom Leader programu

četvrtak, maj 30, 2024|

Profesor Modnog dizajna, Aleksandar Protić, na prestižnom WORLD.MINDS skupu

četvrtak, maj 30, 2024|

• Permalink Gallery

Studentkinja Fakulteta digitalnih umetnosti Dina Suvodolac osvojila 1. mesto na Takmičenju Art Battle

sreda, maj 29, 2024|

Kontakt forme
Kada nas kontaktirate putem kontakt forme, mi prikupljamo Vaše podatke o ličnosti kako bismo odgovorili na Vaš upit. Pravni osnov za ovu vrstu obrade je naš legitimni interes da odgovorimo na Vaš upit. Vi nemate zakonsku obavezu da nam dostavite navedene podatke, ali bez njih nećemo biti u mogućnosti da Vam pružimo odgovarajući odgovor ili uslugu.

Prihvatam uslove
MET Chat 1
Zdravo! 👋 Dobro došli na MET.
Da li Vam je potrebna pomoć?