Uspešan početak za brucoše, održan MET Brucos week

15.10.2024.

Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da je ovogodišnji MET brucos week uspešno održan! Događaj je okupio veliki broj brucoša, studenata i profesora, stvarajući jedinstvenu priliku za upoznavanje sa Univerzitetom, umrežavanje i razmenu ideja.

Tokom nedelje, organizovali smo niz aktivacija, predavanja i interaktivnih radionica koje su omogućile studentima da se upoznaju s različitim aspektima akademskog života i budućim karijernim prilikama. Naši predavači su podelili dragocene savete i iskustva, inspirirajući nove studente da na najbolji mogući način iskoriste svoje vreme na fakultetu.

Zahvaljujemo se svima koji su doprineli organizaciji i realizaciji ovog događaja – od predavača do MET studenata. Vaša posvećenost i entuzijazam su učinili ovaj događaj posebnim.

Radujemo se svim budućim aktivnostima tokom ove školske godine, pratite nas!