Univerzitet Metropolitan u italijanskom Vogue-u

25.09.2024.

Univerzitet Metropolitan našao je svoje mesto u prestižnom italijanskom magazinu Vogue. U Rimu nedavno je predstavljena revija organizovana u saradnji sa Accademia del Lusso. Ovaj događaj okupio je brojne talente iz sveta mode, ali je posebno zasijala naša studentkinja Emilija Zdrvković koja je predstavljala naš Univerzitet.

Emilija je na reviji prikazala svoje kreacije koje su oduševile publiku i stručnjake iz modne industrije. Njene inovativne ideje i kreativni pristup dizajnu pokazali su duboku posvećenost i strast prema modi. Ovaj trenutak nije samo značajan za Emiliju, već i za Univerzitet Metropolitan, koji se ponosi visokim standardima obrazovanja i podrškom koju pruža svojim studentima.

Učešće na ovakvom prestižnom događaju i njegovo predstavljanje u Vogue-u dodatno osnažuje našu reputaciju na međunarodnoj modnoj sceni. Verujemo da će Emilijin uspeh inspirisati i druge studente da istražuju svoje talente i teže ka ostvarenju svojih snova.

Izuzetno smo ponosni što je naša posvećenost razvoju budućih lidera u modnoj industriji i kontinuiran rad na stvaranju novih prilika omogućava studentima da se istaknu i afirmišu na globalnom nivou!

Još jednom čestitamo Emiliji!

Ceo članak možete pogledati na sledećem linku – https://www.vogue.it/gallery/accademia-del-lusso-roma-sfilata-evento-2024