Univerzitet Metropolitan i Artists Anonymous na Nišville Jazz Festivalu 2024

13.08.2024.

Univerzitet Metropolitan i @artistsanonymousum će i ove godine biti deo najposećenijeg džez festivala u jugoistočnoj Evropi – Nišville Jazz Festivalu, koji će se održati od 15. do 18. avgusta 2024. godine na Niškoj tvrđavi.

Posetioci će imati priliku da uživaju u muzičkom spektaklu i umetničkim radovima najtalentovanijih studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, koji će se predstavljati svakog dana festivala, od 18:00 do 22:00 časa, na platou letnje pozornice.

Poseban segment ovogodišnjeg festivala je body art koji će studenti sa smera Grafički dizajn raditi na licu ili rukama posetilaca, prema njihovim željama. Pored toga, #1 humanitarni shop @artistsanonymousum predstaviće svoje jedinstvene proizvode, a sav prihod od prodaje biće usmeren u humanitarne svrhe, pomažući onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Radujemo se vašem dolasku na Nišville Jazz Festival, gde ćemo zajedno uživati u muzici i kreativnim radovima naših studenata. Ne propustite priliku da budete deo ovog jedinstvenog spoja umetnosti i humanitarnog rada!