Univerzitet Metropolitan dodeliće stipendije na republičkom takmičenju

12.06.2014.

U Skupštini Grada Beograda u petak 13. juna, u okviru svečane smotre Regionalnog centra za talente biće dodeljene nagrade zbog republičkog takmičenja iz informatike i matematike gde će Univerzitet Metropolitan dodeliti stipendiju učenicima koji su se plasirali na prva tri mesta. Profesor Slobodan Jovanović na Fakultetu informacionih tehnologija, pozdraviće prisutne ispred Univerziteta i uručiti stipendiju u vrednosti od 100% za celokupan iznos troškova studiranja na četvorogodišnjim studijama. Prisutnost na ovakvim i sličnim manifestacijama postoji zbog saradnje sa Ragionalnim centrom za talente “Beograd 2“. Dodeljivanje stipendija predstavlja još jedan dokaz podrške učenicima koji su talentovani.