Svečana dodela indeksa 2024.

1.10.2024.

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će se u subotu, 05. oktobra 2024. godine, održati svečana dodela indeksa u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu i Nišu.

Dodela indeksa za studente u Beogradu – Fakulteta za menadžment, Fakulteta informacionih tehnologija i Fakulteta za strane jezike zakazana je u 12h, dok će studentima Fakulteta digitalnih umetnosti indeksi biti dodeljeni u 15h.

Brucošima u centru Univerziteta Metropolitan u Nišu indeksi će biti dodeljeni u 12h.

Tokom svečanosti, prisutnima će se obratiti predsednik Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet, kao i dekani i profesori sva 4 fakulteta, nakon čega će uslediti svečano uručenje indeksa.

Molimo sve studente koji pohađaju internet nastavu da se jave Studentskoj službi i izjasne u kom centru (Beograd ili Niš) žele da podignu svoj indeks.

Radujemo se vašem dolasku!