Promocija knjiga UM profesora „Digitalne komunikacije: Upravljanje, marketinške strategije i praktični primeri“ 67. Sajmu knjiga

18.10.2024.

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će se na 67. Sajmu knjiga održati promocija knjige profesora sa Univerziteta Metropolitan, Fakulteta za menadžment, Tamare Vučenović i Miloša Stojanovića – „Digitalne komunikacije: Upravljanje, marketinške strategije i praktični primeri“ kao i knjiga profesorke Tamare Vučenović – “ Digitalne ikone 20+”.

Datum: sreda 23. oktobar

Vreme:

• Gostovanje autora i potpisivanje knjige: 13h
  • Razgovor sa autorima i publikom: 14h

Lokacija: Sajam knjiga, sala Borislav Pekić,

Tokom promocije održaće se i razgovor sa autorima i publikom na kom će učestvovati autorka knjige profesorka Tamara Vučenović, kao i autor profesor Miloš Stojanović, osnivač GoStudy platforme- Vladimir Mladenov i dr Vesna Perić – odgovorni urednik Dramskog programa Radio Beograda.

Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže na promociji i otkriju više o ovim aktuelnim temama i iskoriste posebne sajamske popuste!

Vidimo se na Sajmu knjiga!