PreMETS projekat predstavljen na 15. Međunarodnoj konferenciji o e-učenju (eLearning-2024)

10.10.2024.

U okviru Erasmus+Partnestva za inovacije projekta PreMETS – „Predictive Maintenance Education & Training System (ref. broj: 101108469 — PreMETS — ERASMUS-EDU-2022-PI-ALL-INNO), je prezentovan na 15. Međunarodnoj eLearning konferenciji 2024, koja je održana u Beogradu 26. i 27. septembra, u organizaciji Metropolitan univerziteta.

Vanredni profesor dr Nemanja Zdravković koordinator projekta pružio je sveobuhvatan pregled ključnih podataka projekta, napretka i budućih koraka. Njegova prezentacija je izazvala značajno interesovanje među učesnicima, pokrećući diskusije o relevantnosti projekta za budućnost prediktivnog održavanja.

Konferenciju je otvorio profesor dr. Miroslav Trajanović, državni sekretar u Ministarstvu nauke, tehnološkog razvoja i inovacija Republike Srbije. Tom pirlikom je upoznat sa PreMETS projektom od strane našeg dekana i koordinatora projekta, dr. Nemanje Zdravkovića.

Više o projektu možete naći na sledećoj stranici: https://premets.eu/