Održan Ningen Fest – Univerzitet Metropolitan i Artists Anonymous na Međunarodnom festivalu nezavisne animacije!

24.09.2024.

U subotu, 21. septembra, Kalemegdan je bio mesto okupljanja ljubitelja animacije na Ningen Festu, gde su predstavljeni najuzbudljiviji savremeni animirani filmovi iz celog sveta. Događaj je trajao od 16h do 5h ujutro i okupio je brojne posetioce.

Univerzitet Metropolitan i Artists Anonymous su bili prisutni sa svojim humanitarnim štandom, pružajući posetiocima priliku da se upoznaju s radom naših studenata, a u isto vreme zajedno sa nama i doniraju i uživaju u kreativnoj atmosferi.

Program festivala uključivao je:

– Projekcije animiranih filmova različitih žanrova – od komedije do horora – na prelepom travnjaku pod noćnim nebom.

– Inspirativnu i prijateljsku atmosferu koja je podsticala kreativnost.

– Zona za opuštanje koja je omogućila posetiocima da se opuste.

– Predavanja i radionice o animaciji, koje su obogatile znanje učesnika.

– Raznovrsnu muziku, vašar, gastronomsko ćoše i barove, što je dodatno upotpunilo doživljaj.

Studenti Univerziteta Metropolitan su imali posebnu pogodnost – značajan popust na karte, što je dodatno motivisalo mlade umetnike da se pridruže ovom nezaboravnom događaju.

Ningen Fest je bio pravi praznik animacije, a Univerzitet Metropolitan i Artists Anonymous su se potrudili da ostave snažan utisak na sve posetioce!

Vidimo se uskoro!