Odabrani MET pobednici konkursa „Moja novčanica“ u saradnji sa Narodnom bankom Srbije

27.05.2024.

Uspešno je završen takmičarski konkurs „Moja novčanica“ u saradnji sa Narodnom bankom Srbije. U petak 24. juna, članovi žirija imali su težak zadatak da donesu odluku čiji studentski rad je bio najbolji. Na konkursu učestvovalo je 30 studenata, a najboljih 15 radova biće izloženo u prostorijama Narodne banke Srbije.

Članovi žirija bili su: doc. Predrag Stamenković, doc. Tiana Šćekić, Ranko Stanojević – viši stručni saradnik pri Odseku za edukaciju Narodne banke Srbije, doc. Marina Ilić i doc. Dušan Popović.

Čestitamo studentima koji su osvojili su prva tri mesta:

1. mesto – Jelena Cekić
  2. mesto Pavle Vasiljević
  3. mesto Bojana Kuzmić

Studenti čiji će radovi biti izloženi u prostorijama Narodne banke Srbije krajem oktobra su: Danica Ristić, Anđela Simonović, Jelena Cekić, Anastasija Stojanović, Bojana Kuzmiz, Natalija Ćelić, Dejana Urošević, Danilo Georgijev, Pavle Vasiljević, Petra Koprivica, Sofija Trpeski, Mia Glavčić, Mina Marković, Dina Jović, Teodora Stamenković

Posebnu zahvalnost dugujemo Narodnoj banci Srbije na saradnji i podršci, kao i članovima žirija na posvećenom radu!

Iskrene čestitke svim našim studentima na izuzetnim radovima i postignutom uspehu na konkursu! Njihova kreativnost i posvećenost još jednom je dokazala visok nivo talenta, inovativnosti i kreativnosti koji negujemo na Univerzitetu Metropolitan.