MET TALKS / održano predavanje „ Od studenta do inženjerskog lidera: Razvoj softverskih i liderskih veština u biznis okruženju“

20.05.2024.

Gostujuće predavanje Jovane Popović održano je u petak, 17. maja na Univerzitetu Metropolitan u Nišu. Događaj je uspešno održan u okviru projekta MET Talks i okupio je brojne zainteresovane studente.

Jovana Popović je svojim iskustvom iz oblasti softverskog inženjerstva i liderstva oduševila studente, pružajući im uvid u karijerni razvoj u IT sektoru, od studentskih dana do liderskih pozicija. Moderator gostujućeg predavanja bio je profesor Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan, Nemanja Zdravković.

Na gostujućem predavanju studenti su imali priliku da čuju o karijernom razvoju u IT sektoru, od studentskih dana do liderskih pozicija. Gostujuće predavanje je obuhvatilo ključne aspekte tranzicije iz uloge studenta u profesionalne uloge u IT industriji, pružajući praktične savete o pronalaženju prvog posla i uvid u očekivanja industrije.

Ovo predavanje predstavlja samo jedan od mnogih inspirativnih događaja koje Univerzitet Metropolitan organizuje. Ostajemo posvećeni pružanju znanja i inspiracije za vašu profesionalnu budućnost i nastavljamo da organizujemo događaje koji će obogatiti vaše obrazovanje.

Hvala vam što ste bili deo ovog događaja i nastavite da pratite naše najnovije vesti kako biste ostali u toku sa svim aktuelnostima na Univerzitetu Metropolitan.