Jubilarna petnaesta međunarodna „eLearning konferencija“ na Univerzitetu Metropolitan

13.09.2024.

Univerzitet Metropolitan vas poziva na jubilarnu petnaestu međunarodnu „eLearning konferenciju“ (eLearning-2024), koja će se održati od 26. do 27. septembra 2024. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

Ova prestižna konferencija okuplja stručnjake iz oblasti učenja na daljinu, sa ciljem razmene iskustava, predstavljanja novih dostignuća i diskutovanja o inovativnim metodama u ovoj oblasti. Svi zainteresovani mogu pratiti konferenciju u hibridnom formatu, sa mogućnošću prisustva u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu ili putem online platforme.

Ovogodišnju konferenciju otvorićemo sa izvanrednim keynote speaker-ima:
– Profesor Jelena Jovanović sa Beogradskog univerziteta
– Rektor Artyom Igorevich Vasiliev sa Univerziteta Sinergija
– Sonsoles López-Pernas sa Univerziteta iz Istočne Finske

Koncept konferencije obuhvata tri glavne teme: tehnički koncept, instrukcioni dizajn, kao i pedagoške i psihološke aspekte eLearning-a.

Fokus ovogodišnje „eLearning konferencije“ biće na sledećim temama:
– Analitika učenja (Learning Analytics)
– Veliki podaci u obrazovanju (Big Data in Education)
– Veštačka inteligencija u obrazovanju i obuci (AI in Education and Training)

Takođe, biće predstavljeni radovi koji se bave svim aspektima onlajn i kombinovanog učenja, uključujući:
Pozivamo vas da se pridružite ovoj izuzetnoj prilici za učenje, razmenu ideja i umrežavanje sa stručnjacima iz celog sveta.

Prijavite se besplatno za učešće, broj mesta je ograničen!