ARTISTS ANONYMOUS, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan na Novogodišnjem bazaru u Silosima

22.12.2022.

#1 humanitarni shop ARTISTS ANONYMOUS, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan, učestvovaće na Novogodišnjem bazaru u Silosima u petak 23. decembra, od 16 – 22h!

Pozivamo vas da nam se pridružite na bazaru, ARTISTS ANONYMOUS je pripremio još jednu posebnu humanitarnu akciju! U periodu poklanjanja budite darežljivi, kupite autentične AA proizvode, a istovremeno pomozite nekome, jer sav prihod od prodaje ide u humanitarne svrhe, onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Srećni smo što i ovu godinu završavamo humanitarnim akcijama i obećavamo da ćemo u narednoj organizovati i učestvovati na još više ovakvih događaja!

Vidimo se u Silosima!