Artists Anonymous fueled and powered by Univerzitet Metropolitan na Festivalu pasa svih rasa podržao ugrožene životinje

18.06.2024.

Deo ovogodišnjeg Festival pasa svih rasa bio je Artists Anonymous fueled and powered by Univerzitet Metropolitan štand koji je svojom jedinstvenom kolekcijom pets merchandise-a osvojio srca posetilaca.

Od 14. do 16. juna, posetioci su imali priliku da uživaju u limitiranoj kolekciji proizvoda, kreiranoj od strane talentovanih studenata sa Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan. Svaka kupovina bila je gest podrške – 100% prihoda od prodaje biće upućeno direktno za pomoć ugroženim životinjama.

„Mi kreiramo, vi kupujete, zajedno doniramo!“ – naš slogan, a ujedno i najvažnija poruka koja ističe važnost zajedničkog doprinosa pomoći životinjama.

Zahvaljujemo se svima koji su posetili naš štand na Kalemegdanu i podržali našu misiju.

Vidimo se sledeće godine!