Univerzitet Metropoilitan organizuje trodnevni događaj u susret upisu nove generacije master studenata, gde ćete imati priliku da se informišete o savremenim master programima Fakulteta za menadžment, Fakulteta digitalnih umetnosti i Fakulteta informacionih tehnologija.
Ovo je prilika gde će svi zainteresovani moći da razgovaraju sa našim profesorima i saznati sve o studijskim programima – kako personalizovati master studije, na koji način studije možete uskladiti sa svojim poslom, kao i zašto su ponuđene oblasti pravi izbor za Vas.
Pored prezentacije programa pripremili smo Vam i niz predavanja iz najaktuelnijih oblasti.
Student na taj način ima mogućnost da svoj izgrađen vizuelni narativ oblikuje na savremen kvalitativan estetski i poučan način, kao odgovor na globalne vizuelne komunikacijske izazove. Multimedijanost savremenih vizuelnih komunikacija pruža mnogobrojne izazove dostojne svakom mladom kreativom pojedincu, ali i zajednici. Upravo zato, ovaj predmet podstiče kako individualan rad tako i razmenu kreativnih ideja u grupi.
Predmet Digitalna kultura uči vas kako da argumentovano kreirate sopstveni umetnički i kritički stav i kreirate samostalnu digitalnu izložbu.
Predstaviće se i predmeti MAS programa Vizuelne komunikacije – AD510 Vizuelne komunikacije i AD565 Digitalna kultura.
Na ovom predavanju biće reči o tehnologijama koje pokreću sve ove vidove transakcija, pregled bezbednosnih mehanizama… koje blokčejn pruža, kao i osvrt na potencijalne primene gde blokčejn (za sada) nije još zaživeo.
Predstaviće se I predmet CS545 – Sajberbezbednost i blokčejn, jedan od predmeta na modulu bezbednosti informacija MAS studija na Metropolitan Univerzitetu.
Nakon toga biće objašnjeni opšti koncepti dubokog učenja sa opštim primerima iz prakse, na osnovu kojih će se steći uvid u popularnost same oblasti. Na kraju, biće data konkretna primena mašinskog … učenja u fotoakustičnim eksperimentima. Biće dat kratak prikaz korišćenja algoritama mašinskog učenja u kalibraciji merenja i karakterizaciji materijala. Biće pokazano kako izobličenja instrumenata korišćenih u eksperimentu na efikasan način otkrivaju modeli zasnovani na jednostavnim neuronskim mrežama. Rezultati ovih modela iskorišćeni su u modelima za karakterizaciju materijala koji sa visokom tačnošću određuju parametre uzoraka različitih materijala.
– Identifikovanju potrebe razvoja IS nakon razgovora sa naručiocem softvera;
– Analizi zahteva i ograničenja;
– Razvoju modela na osnovu identifikovanih zahteva;
– Dinamičkim zahtevima – ograničenje(a)
… koje se javlja u toku razvoja;
– Razvoju alternativnog modela;
– Implementaciji rešenja.
ONLINE
UŽIVO
Događaj će biti organizovan u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, ali postoji mogućnost i online praćenja, za sve one koji nisu u mogućnosti fizički da prisustvuju.
Zbog ograničenog broja mesta, prijave su obavezne, a učešće je besplatno.
Pitajte nas