Univerzitet Metropolitan i Artists Anonymous na Međunarodnom festivalu nezavisne animacije!

13.09.2024.

Pridružite nam se na jedinstvenom događaju na otvorenom, Ningen Fest, gde će biti predstavljeni najuzbudljiviji savremeni animirani filmovi iz celog sveta. Festival će se održati u subotu, 21. septembra, na Kalemegdanu, od 16h do 5h ujutro.

Univerzitet Metropolitan i Artists Anonymous biće prisutni sa svojim promo pultom, pa nas posetite kako bismo zajedno uživali u ovom fantastičnom događaju.
Šta vas očekuje:
– Gledanje animiranih filmova različitih žanrova– od komedije do horora – na magičnom travnjaku Kalemegdana pod noćnim nebom.
– Prijateljska i kreativna atmosfera koja će vas inspirisati.
– Zona za opuštanje gde možete da se opustite i uživate.
– Predavanja i radionice koje će obogatiti vaše znanje o animaciji.
– Muzika, vašar, gastronomsko ćoše i barovi – sve što vam je potrebno za potpun užitak.

Posebna pogodnost za studente Univerziteta Metropolitan: Naši studenti mogu da iskoriste značajan popust na karte za festival. Samo ponesite indeks prilikom kupovine karte!

Vidimo se na Ningen Festu!