MET TALKS/ Od pažljivog slušanja do razumevanja potreba ciljne grupe klijenata

30.05.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Tijanu Živković – Head of segment management/ Tribe lead customer acquisition u OTP banci na temu Od pažljivog slušanja do razumevanja potreba ciljne grupe klijenata, a moderator predavanja biće profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Dragana Nikolić Ristić.

Tijana Živković poseduje dragoceno iskustvo u sektoru bankarstva duže od 20 godina. Na predavanju govoriće o značaju segmentacije tržišta, slušanju i razmevanju potreba klijenata,  kreiranju i sprovođenju marketing stategije za različite ciljne grupe klijenata, akviziciji novih i zadržavanju postojećih klijenata.

Ne propustite MET Talks, u ponedeljak 03. juna u 15:00h, na Univerzitetu Metropolitan u Nišu u Kreativnom centru!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*