Artists Anonymous fueled and powered by Univerzitet Metropolitan i ove godine na Festivalu pasa svih rasa

10.06.2024.

Dragi ljubitelji pasa i umetnosti, pripremili smo nešto posebno za vas! Artists Anonymous će i ove godine učestvovati na Festivalu pasa svih rasa, od 14. do 16 juna, sa jedinstvenom, limitiranom kolekcijom pets merchandise-a. Ovu posebnu kolekciju su kreirali talentovani studenti sa Fakulteta digitalnih umetnosti, koji su uložili svoje znanje, kreativnost i ljubav prema životinjama.

Ono što ovu kolekciju čini još posebnijom jeste činjenica da svaka vaša kupovina pomaže! 100% prihoda od prodaje ide direktno za pomoć ugroženim životinjama. Tako zajedno činimo svet boljim mestom za naše šapice!

Uživajte u festivalu, izaberite prekrasne proizvode iz naše kolekcije i podržite našu misiju. Vašom kupovinom ne samo da ćete dobiti jedinstvene proizvode, već ćete i aktivno doprineti dobrobiti životinja kojima je pomoć najpotrebnija.

Mi kreiramo, vi kupujete, zajedno doniramo! Vidimo se na Kalemegdanu!