54. Perwoll Fashion Week – Revija diplomaca Modnog dizajna Univerziteta Metropolitan

16.10.2024.

Nedelja, 20. oktobar // 18:30 @ Hangar, Luka Beograd

Univerzitet Metropolitan sa ponosom poziva sve ljubitelje mode da prisustvuju reviji diplomaca studijskog programa Modni dizajn. Ovaj događaj predstavlja kulminaciju četvorogodišnjeg posvećenog rada i razvoja ličnih senzibiliteta studenata u okviru modnog dizajna i vizuelnih umetnosti. Studentkinje koje će prikazati svoje kolekcije su Teodora Kumanudi, Ksenija Blagojević, Teodora Đokić, Marijana Krezović, Anđela Bošković, Lena Antić, Anđela Manojlović i Darisa Kornja.

Na reviji će biti predstavljene diplomske kolekcije talentovanih studentkinja, koje će pokazati svoje jedinstveno viđenje savremenog modnog dizajna i inspirativnog okruženja. Ove kolekcije nude raznovrsna kreativna, inovativna i lična rešenja koja reflektuju individualnost svake od njih. Profesori Aleksandar Protić, Katarina Samardžić i Lidija Jovanović, koji su sa lakoćom preneli svoje dugogodišnje iskustvo iz modnog sveta na studente, pružajući im stručnu pomoć, podršku i inspiraciju za dalji rad. Njihova uloga u organizaciji ovako važnih manifestacija, poput Belgrade Fashion Week-a, je neprocenjiva.

Pridružite nam se u proslavi kreativnosti i inovacije u modnom dizajnu, vidimo se na 54. Perwoll Fashion Week-u!