Tvoj prvi korak ka globalnoj karijeri:
Upoznaj studijski program Engleski jezik u biznisu kroz interaktivne radionice!
PREDSTAVLJANJE PROGRAMA ENGLESKI JEZIK U BIZNISU

Saznaj sve o našem NOVOM inovativnom studijskom programu ENGLESKI JEZIK U BIZNISU. Ovaj jedinstveni program kombinuje lingvističke, kulturološke i jezičke predmete (engleski, nemački, francuski kao izborni) sa predmetima iz oblasti biznisa.

Dođi i otkrij kako će te naš program pripremiti za uspešno poslovanje u globalnom okruženju!
INTERAKTIVNE RADIONICE

Uključi se u naše interaktivne radionice i unapredi svoje veštine poslovnog engleskog jezika kroz zabavne i edukativne aktivnosti. Radionice će se odvijati na ENGLESKOM JEZIKU i obuhvataće sledeće teme:

RADIONICA 1

OD IMENA DO USPEHA

Istraži značaj izbora pravog naziva za proizvod, saznaj šta imena zaista znače, kako percipiramo brendove i šta treba da znaš prilikom izgradnje svog brenda.

RADIONICA 2

NETWORKING SA KOLEGAMA NA ENGLESKOM BEZ STRAHA I TREME!

Saznaj kako da smanjiš tremu kada upoznaješ nove saradnike i vodiš razgovore na engleskom jeziku. Uči kako da se nosiš sa neprijatnim tišinama i osiguraj da nikada ne ostaneš bez teme za razgovor.

RADIONICA 3

MOGU LI JA DA POKRENEM POSAO ONLINE?

Otkrij kako da plasiraš novu ideju, ili projekat na internetu koristeći društvene mreže i različite platforme. Nauči važnost svakog koraka i otkrij ključne buzz reči iz digitalnog biznisa.

RADIONICA 4

ŠTA JE DOBRA, A ŠTA NAJBOLJA REKLAMA KOJA SE PAMTI?

Odgovorićemo na pitanje kako kroz ispričanu priču punu emocija zapravo nastaju najbolje reklame.

NETWORKING I DRUŽENJE

Iskoristi priliku da se upoznaš sa budućim kolegama, razmeniš iskustva i postaviš dodatna pitanja. Ovo je odlična šansa da proširiš svoje profesionalne kontakte i saznaš više o našem novom studijskom programu.

NAGRADE ZA NAJBOLJE

Bilo da već imaš strast prema poslovnom engleskom jeziku ili tek počinješ da istražuješ ovu oblast, ovo je idealna prilika da se upoznaš sa svetom poslovne komunikacije i napraviš prve korake ka uspešnoj karijeri.

Učešće je besplatno, ali su prijave obavezne zbog ograničenog broja mesta!

SERTIFIKAT UNIVERZITETA METROPOLITAN

Svi učesnici dobiće SERTIFIKAT Univerziteta Metropolitan za učešće na događaju. Sertifikat omogućava oslobađanje od polaganja prijemnog ispita za sve one koji budu zainteresovani da upišu program Engleski jezik u biznisu na Fakultetu za strane jezike.

GDE SE NALAZIMO?
U Beogradu se nalazimo na atraktivnoj lokaciji, u sklopu Sportskog centra „Milan Gale Muškatirović“, na samoj obali Dunava.
U Nišu se nalazimo u centru biznis parka, preko puta Arheološkog nalazišta Medijana.
AGENDA – TVOJ PRVI KORAK KA GLOBALNOJ KARIJERI
SREDA, 25. SEPTEMBAR 2024.

• 11:00-11:30 Registracija i dobrodošlica
  • 11:30-12:10 Radionica 1 – Od imena do uspeha!
  • 12:10-12:20 Pauza
  • 12:20-13:00 Radionica 2 – Umrežavanje sa kolegama
    na engleskom bez straha i treme
  • 13:00-13:10 Pauza
  • 13:10-13:50 Radionica 3 – Mogu li ja da pokrenem posao online?
  • 13:50-14:00 Pauza
  • 14:00-14:40 Radionica 4 – Šta je dobra, a šta
    najbolja reklama koja se pamti?
  • 14:40-15:00 Dodela sertifikata

PRIJAVI SE!