MET TALKS/ Sneak peek into game development

11.06.2024.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Igora Trkulju Game Developer-a u kompaniji Sozap na temu Sneak peek into game development a moderator predavanja biće profesor Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan, Nemanja Zdravković.

Igor se bavi razvojem video igara od 2014. godine, a u profesionalnom kapacitetu poslednje 3 godine je u kompaniji Sozap. Bio je jedan od pionira u usvajanju VR/AR tehnologija u Srbiji tokom rada u HTEC-U, a radio je i kao project manager skoro 4 godine u kompanijama HTEC i Neopix.

Studenti će na gostujućem predavanju imati priliku da se upoznaju sa konceptima razvoja video igara na osnovu konkretnih primera iz industrije i izazovima sa kojima će se susretati. Takođe će dobiti uvid u proces planiranja i vođenja projekta, i plasiranja igara na tržište.

Ne propustite MET Talks, u sredu 12. juna u 11:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Nišu u Kreativnom centru

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*