Održan MET Alumni Talks na Univerzitetu Metropolitan u Nišu

10.06.2024.

U okviru novog projekta „MET Alumni Talks“, uspešno smo ugostili naše MET alumnistkinje Kristinu Ivanović – Freelance dizajnera i Art direktora i Saru Stojmenović –  Design lead u Flow Ninja doo

Studenti su na događaju imali priliku da saznaju ključne korake ka uspehu u karijeri grafičkog dizajnera, uključujući važnost edukacije, izgradnje portfolija i sticanja praktičnih veština kroz projekte. Predavači su naglasili značaj umrežavanja i prilagođavanja aktuelnim trendovima, kao i izgradnje ličnog brenda putem društvenih mreža.

Događaj je bio interaktivan, omogućavajući studentima da postavljaju pitanja, dele svoja iskustva i viziju o daljem profesionalnom usavršavanju i međusobno se povezuju. Ovo je bila izvanredna prilika za studente da dobiju vredne savete i motivaciju od uspešnih profesionalaca koji su nekada bili na njihovom mestu.

Ne propustite sledeći MET Alumni Talks! Vidimo se uskoro!