MET TECH INNO DAY 2024. održan na Univerzitetu Metropolitan, u Beogradu i Nišu

27.05.2024.

Univerzitet Metropolitan je organizovao još jedan MET TECH INNO DAY, specijalan IT događaj namenjen srednjoškolcima, studentima i IT entuzijastima, koji se održao u subotu, 25. maja u našim prostorijama u Beogradu i Nišu.

Ovaj jedinstveni događaj okupio je vrhunske stručnjake i predavače iz oblasti kriptografije, nauke o podacima i veštačke inteligencije u igrama. Učesnici su imali priliku da prisustvuju panel diskusijama i radionicama koje su vodili profesori i asistenti sa Fakulteta informacionih tehnologija.

Pored edukativnog dela, MET TECH INNO DAY 2024 je pružio sjajnu priliku za umrežavanje, razmenu znanja i iskustava, kao i upoznavanje sa najnovijim tehnologijama i trendovima u IT industriji.

Hvala svim učesnicima i predavačima koji su doprineli uspehu ovog događaja!

Radujemo se svim budućim inovativnim dešavanjima na MET-u, vidimo se uskoro!