Brucoši dobro došli na Univerzitet Metropolitan!

Sa velikim zadovoljstvom vas pozivamo na nedelju dobrodošlice, događaj posebno osmišljen za vas! Ova nedelja je posvećena vama, kako bismo vam pružili najbolji mogući početak na vašem budućem studentskom putu. Pružićemo vam priliku da se upoznate sa našom MET zajednicom, steknete nova prijateljstva, dobijete korisne informacije i maksimalno uživate u svim događajima koje smo pripremili.

Naš cilj je da se svaki novi student oseća dobrodošlo, sigurno i uključeno. Zato smo organizovali raznovrstan program, u kome će svako od vas moći da uživa, a koji će vas u isto vreme upoznati sa različitim aspektima studentskog života.

Pogledajte događaje koje smo pripremili za vas!

Do početka MET BRUCOŠ WEEK-a:
  • Dana
  • Sati
  • Minuta
  • Sekundi
MET FRESH START
Započnite prvi dan MET BRUCOŠ WEEK-a uz 'Fresh Start' osveženje u našem studentskom klubu! Imaćete priliku da se povežete sa profesorima, kolegama i članovima MET Parlamenta. Ovo je savršena prilika da saznate više o STUDENT-MENTOR programu i vannastavnim aktivnostima koje vas očekuju tokom studija.
Ponedeljak, 7. oktobar
11:00-13:00 Osveženje / Studentski klub Univerziteta
13:00-16:00 Upoznavanje sa MET timom / Konferencijska sala
11:00-15:00 Osveženje / U dvorištu Univerziteta
15:00-16:00 Upoznavanje sa MET timom / Konferencijska sala
MET DIGITALNE PLATFORME – STUDENT2STUDENT RADIONICE
Na Student2Student radionicama upoznaćete se sa iMET studentskim portalom i LAMS platformom za e-učenje. Ove platforme će vam omogućiti jednostavno praćenje svih studentskih obaveza i olakšati proces učenja. Takođe, dobićete korisne savete kako da ih maksimalno iskoristite i efikasno se snađete tokom studija.
Utorak, 8. oktobar
13:00 Predstavljanje MET platformi / Učionica RU4
15:00 Predstavljanje MET platformi / Učionica RU3-2
MET FUN ALL DAY
Provedite opušten i zabavan dan u našem studentskom klubu! Učestvujte u društvenim igrama, stonom fudbalu, stonom tenisu ili se zabavite na MET kvizu i osvojite sjajne nagrade. Za sve koji vole da se opuste, „chill zona“ je pravo mesto uz grickalice i osveženje.
Sreda, 9. oktobar
10:00-17:00 Zabava uz društvene igre / Studentski klub Univerziteta
15:00 Nagradni kviz / Studentski klub Univerziteta
11:00-16:30 Zabava uz društvene igre / MET chill zona III sprat
16:30-17:00 Nagradni kviz / MET chill zona III sprat
MET MOVIE NIGHT
Pridružite nam se na projekciji filmova na MET-u u Nišu ili Beogradu. Uživajte u omiljenim filmovima i opuštenoj atmosferi sa svojim kolegama!
Četvrtak, 10. oktobar
18:00 Filmsko veče / Učionica U3
18:00 Filmsko veče / Kreativni centar
#METstudenti WELCOME PARTY
Parlament organizuje MET STUDENTI WELCOME ŽURKU! Pridružite se, upoznajte nove kolege i uživajte u sjajnoj atmosferi!

Petak, 11. oktobar
20:00 Kafić „Brat Če“
21:00 Lokacija uskoro

MET BRUCOŠ WEEK

Pratite nas na društvenim mrežama i budite u toku sa svim novostima i događajima tokom MET BRUCOŠ WEEK- a!

PITAJ NAS

Ime i prezime*