Svečana dodela diploma na Univerzitetu Metropolitan

26.12.2022.

Svečana dodela diploma za 14. generaciju studenata Univerziteta Metropolitan, održaće se u sredu, 28. decembra od 19h u učionici U1, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

Diplome će svečano dodeliti za osnovne, master i doktorske akademske studije predsednik Univerziteta Metropolitana, profesor dr Dragan Domazet, kao i dekani: profesor Mile Kocev za Fakultet digitalnih umetnosti, dr Miroslava Raspopović Milić za Fakultet informacionih tehnologija i dr Vladimir Škorić, dekan Fakulteta za menadžment.

Univerzitet Metropolitan već 17 godina dokazuje sa svakom novom generacijom studenata koja završi studije da postaje još bolji, uspešnijii, jer sa sigurnošću pruža najbolje obrazovanje koje može da parira najvećim, svetskim univerzitetima. Studenti koji uspešno diplomiraju na Univerzitetu Metropolitan, najbolji su primer kako nakon završenih studija mogu odmah da se zaposle i nađu posao u struci, ali i osnuju svoje privatne, uspešne kompanije.

Dragi diplomci očekujemo vas! Vidimo se u sredu!